نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شبکه های اجتماعی و مشاهده محتوی جنسی

1008
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25613
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شبکه های اجتماعی و مشاهده محتوی جنسی

سلام
    بهرام هستم 48 ساله
    چندی پیش در اثر یک کنجاوی یا فضولی در گوشی همسر ۳۸ ساله ام متوجه شدم ایشان کلیپ جنسی را از طریق پی وی یکی از دوستانش البته خانم مشاهده کرده است و من خیلی نسبت به این موضوع حساس شده ام و چون قبلا نیز مورد مشابهش را از ایشان دیده بودم حال حس میکنم دیگر همسرم آن حیایی را که من از او انتظار داشته ام ندارد وحس می کنم این کار را بیشتر از دوباری که من متوجه شده ام انجام داده است و این موضوع خیلی مرا آزار میدهد . در این باره با او صحبت کرده ام و ایشان توجیهشان اینست که بالغ است و کلیپ را از یکی از دوستانش گرفته و خودش دنبال چنین کلیپهایی نیست و چون او فرستاده ایشان هم دیده اند و حتی مرا متهم به دزدی اطلاعات ایشان و دخالت در حریم شخصی ایشان میکند. ولی برای من قابل قبول نیست چون ما دو دختر ۱۲ و ۱۰ ساله داریم و حس میکنم مشاهده چنین چیزی معنایی ندارد مگر اینکه برایمان جذابیت داشته باشد و دیگر حس قبلی را نسبت به او ندارم. خواهشمندم در این خصوص مرا یاری فرمایید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : شبکه های اجتماعی و مشاهده محتوی جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hpdownload نمایش پست ها
    سلام
    بهرام هستم 48 ساله
    چندی پیش در اثر یک کنجاوی یا فضولی در گوشی همسر ۳۸ ساله ام متوجه شدم ایشان کلیپ جنسی را از طریق پی وی یکی از دوستانش البته خانم مشاهده کرده است و من خیلی نسبت به این موضوع حساس شده ام و چون قبلا نیز مورد مشابهش را از ایشان دیده بودم حال حس میکنم دیگر همسرم آن حیایی را که من از او انتظار داشته ام ندارد وحس می کنم این کار را بیشتر از دوباری که من متوجه شده ام انجام داده است و این موضوع خیلی مرا آزار میدهد . در این باره با او صحبت کرده ام و ایشان توجیهشان اینست که بالغ است و کلیپ را از یکی از دوستانش گرفته و خودش دنبال چنین کلیپهایی نیست و چون او فرستاده ایشان هم دیده اند و حتی مرا متهم به دزدی اطلاعات ایشان و دخالت در حریم شخصی ایشان میکند. ولی برای من قابل قبول نیست چون ما دو دختر ۱۲ و ۱۰ ساله داریم و حس میکنم مشاهده چنین چیزی معنایی ندارد مگر اینکه برایمان جذابیت داشته باشد و دیگر حس قبلی را نسبت به او ندارم. خواهشمندم در این خصوص مرا یاری فرمایید.
    سلام به سایت مشاور خوش اومدین

راستش من خیلی تخصص ندارم در این زمینه

فقط همین قدر بگم که باید بدونین چرا همسرتون سراغ همچین فیلمایی میره

نه با خشونت، نه با قهر، نه با تجسس و نه با داد و بیداد کردن

فقط با ملایمت و آرامش باهاش حرف بزنین

بپرسید ازش آیا کمبودی حس میکنه که میخواد با این فیلما جبران بشه؟؟

فقط یادتون باشه اون همسرتونه، دشمنتون نیس

و هرکسی ممکنه اشتباه کنه

مشاورای سایت حتما بهتر کمکتون میکنن

البته الان که نه ... ولی حتما فردا جوابای خوبی بهتون میدن

3. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    بهرام هستم 48 ساله

باسلام
    به نطر من حساسیت شما بیمورده و اگر برخورد خشونت امیزی هم در این مورد داشتین اشتباه بوده .
    چون اولا همونطور که خودتون فرمودین همسرتون بالغه و حتما عاقلو اگاه هم هستبا وجود دو فرزند .پس اونقدر باید به عقل و اگاهیش اعتماد داشته باسین که توی این سن شما نخدایت براش حدو مرز استفاده ار گوشی رو تعیین کنید .
    بعدشم اصلا اینجا مساله کمبود و...مد نظر نیست برای اینکه کمبود زمانی معنی میده که بخاطر پر کردن اون خلا با سختی و زحمت بری دنبال چیزی برا پر کردنش .نه اینکه یه دوستی سرخود یه همچین چیزی رو برای کسی بفرسته و اون باز کنه ببینه و بعد بگیم چه کمبودی داره یا اینکه چرا حیاش از بین رفته .
    متاسفانه وجود این برنامه ها خیلی چیزها رو عادی کرده و این ها اشتباه محض هست ولی متاسفانه وجود داره و نمیشه چشمها رو بروی واقعیت بست .
    به شما هم پیشنهاد میکنم اولو از تجسس در گوشی همسرتون خودداری کنین و نزارین توی این سن فکر کنه که بهش اعتماد ندارین چون اون موقع قبح خیلی چیزها میریزه و برای خودتون بد میشه بعد برای ایشون .
    بعدشم همون یک باری که بهش تذکر دادین کافیه .مطمینا دیگه ایشون بیشتر حواسش رو جمع میکنه و هرگز فکر نکنین که ایشون خودش دنبال همچین چیزهایی هست و حستون نسبت بهش عوض بشه.
    بخاطر همون دخترهای گلتون این حساسیت هارو کنار بزارید و نزارین به موضوعات بزرگتر کشیده بشه .

5. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

بنظر من تا کسی خلا و کمبود نداشته باشه سراغ اینجورفیلمایی نمیره

شاید مثل سابق از رابطه با شما لذت نمیبره

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز ، اولا به سن و سالتون یه نگاهی بندازین :| بدون شک رابطه ای که تا اینجا دوام آورده و حس میکنم همدیگه را خیلی دوست داربن ارزشش خیلی بیشتر از اینه که به خاطر یه کلیپ بی ارزش بخواد خراب بشه .

نه شما و نه ایشون سن و سالتون جوری نیست که بشه گفت دچار انحراف جنسی یا فلان هستید .

شما اول از همه باید به خانومتون خیلی منطقی بگید که از دیدن اینجور کلیپ ها بی زار هستید و دوست ندارید ایشون هم ارگز این جور کلیپ ها ببینن . در وهله دوم یاسد ببینید اون خانومی که این کلیپ را فرستاده آیا مجرده ، متاهله ، رابطش با شوهرش چجوریه ؟ کمبودی چیزی داره و ... و هدفش از ارسال این کلیپ به همسر شما چی بوده . اینجا مقصر همسر شما نیست . مثل این هست که پستچی یه بسته برای شما بیاره از طرف یه کشی که بهش اعتماد دارید و میشناشیدش ، ولی نمیدونید داخل اون بسته چیه و تنها راه پی بردن به محتوای درونش لینه که بسته را باز کنید . خانوم شما هم همینجور ، نمیدونسته اون کلیپ چیه ، بازش کرده و دیده ، شما هم اگه یه کلیپ براتون فرستاده بشه بدون شک اول بازش میکنید.

یه موقع هست که طرف هر روز سایتهای اینجوری را چک مسکنه و به اصطلاح به این کار عادت و اعتیاد داره که البته باید درمان بشه ، ولی مورد شما متفاوت هست و یه اتفاق صرفا تصادفی بوده .

شما هم به جای حساسیت بی مورد و مشکوک شدن به کسی که یه عمر باهاتون بوده و درد و رحمت زایمان و بارداری دو فرزندتون را تحمل کرده ، یکم خوشبین باشید و به موراد مثبت همسرتون فکر کنید ، با توجه به سن و سال دختر خانوماتون که هر دو در اوایل سن بلوغ هستن ، محیط خونه باید کاملا آروم باشه و شرایط برای به سلامت عبور کردن دختر خانوماتون از این سن محیا باشه ،توی این سن دختر خانوماتون اینجا نقش شما بسیار مهمه و حیاتی هست و چیزی غیر از ابراز علاقه شما به همسرتون و احترام به همسرتون (و احترام همسرتون به شما) نباید از شما ببینن . بیشتر از اینم فکر کنید روی این موضوع باعث وسواس فکری میشه و دودش نه تنها به چشم خودتون میره ، به چشم همسر ، و دو دخترتون هم میره ، اگه زندگیتون را دوست دارید به این موضوع بیشتر از این حساسیت نشون ندید.

یه نکته دیگه اینکه اگه میخواستن مخفی کاری کنن و زیرپوستی نیت بدی داشته باشن ایشون میتونستن این ویدیو را پاک کنن و از شما این اتفاق را مخفی کنن (یا اصلا گوشی شون را رمز بزارن که شما نتونی واردش بشی ) ، به شما اعتماد کامل دارن که گوشیشون را رمز نذاشتن یا از شما قایم نکردن و پاک نکردن اون کلیپو و چون هیچ حسی به این کلیپ نداشتن و اصلا براشون مهم نبوده (ارزشش مثل یه کلیپ فان و تفریحی بوده براشون و هیچ حس خاصی ازشون به اون کلیپ نداشتن ) و نکته دیگه اینکه سیستم تحریک قوه جنسی خانم ها با آقایون بسیار متفاوتتره و مردان با "دیدن" تحریک میشن ولی خانم ها اینطور نیست .

پیروز و موفق باشید .
    ویرایش توسط ehsan1966 : 01-05-2016 در ساعت 01:00 PM

8. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز بنده خدا همسرتون کاری نکرده که میگید از حیاش کم شده ، فقط یه فیلم دیده که اونم از سر کنجکاوی بوده ، اگه این عادتش بود و توی روابط شما هم تاثیر منفی گذاشته بود میشد نگران بود ولی الان هم همینکه تذکری بهش دادید ( امیدوارم با توپ و تشرو تندی نبوده باشه ) همین کافیه ، نه از چشمتون بیفته نه فکر کنید بی حیا شده ، خودشم وقتی حساسیت شمارو ببینه رعایت میکنه .

الان مجرداش خوره ی این فیلمان حالا خانمت بعد عمری متاهلی یه فیلم دیده دور از انصافه به چشم بی حیا ببینیش .

10. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بهرام هستم 48 ساله
    نیاز جنسی ایشون در چه حدیه؟
    ایا به اندازه کافی به ایشون توجه میکنید؟

آیا شده اوقات زیادی شما یا بچه ها رو تنها بذارن و با دوستانشون چه مجرد چه متاهل رفت و امد کنن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)